Licznik odwiedzin:
Dzisiaj: 148 Wszystkich: 330688

WX: SQ5DCP, SQ5SUI, SQ5OUZ-1, SQ5OUZ-8

APRS:static, info

XIII Spotkanie Krótkofalowców "Królewskie Źródła"

Archiwum wiadomości / łączności » XIII Spotkanie Krótkofalowców "Królewskie Źródła"

XIII Spotkanie Krótkofalowców "Królewskie Źródła" 09-11-2019

45FOTO od Daniela SP5CWC (kliknij aby powiększyć)Zapraszamy na coroczne spotkanie krótkofalowców w Puszczy Kozienickiej przy rezerwacie "Królewskie Zródła".
W 2019 roku to już trzynasta taka impreza. Mam nadzieję, że nie będzie pechowa. Pomysłodawcą i pierwszym organizatorem był Paweł SQ5LTL.
Ja Piotr SQ5EF i Mariusz SQ7HGN wraz z kolegami, postanowiliśmy kontynuować to tradycyjne jesienne spotkanie i w tym roku.
Zapraszamy krótkofalowców, ich rodziny, sympatyków. Osoby, które chciałyby nas poznać, dowiedzieć się o co chodzi w tym naszym trochę tajemniczym hobby i ewentualnie zapytać "jak się za to zabrać".
Nasze corocznie spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję na dużą frekwencję i w tym roku. Zapewniamy pełną infrastrukturę z tym związaną, czyli: parking, oznakowanie dojazdu, ognisko, kawkę, herbatkę,..., stoły i miejsca do siedzenia, wycieczkę po rezerwacie. Oczywiście doskonały klimat.
Lokalizacja: Lat 51.525316 Lon 21.519833 KO01SM
Dojazd z drogi 737 (Radom - Kozienice) w km 31,250 niedaleko wsi Augustów. Wjazd przy parkingu oznakowany drogowskazem "Lesniczówka". Jedziemy dalej prosto w las ok. 3 km. Dodatkowo będzie uruchomiona stacja APRS z lokalizacją. Możliwość nawiązania kontaktu na 145,550, żeby ktoś nie zabłądził i nie jezdził po lesie do poniedziałku albo i dłużej.
Po wielu latach doświadczeń z jesienną aurą, przyjęło się powiedzenie: "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie". Zła pogoda, tradycyjnie została już zamówiona. Więc pamiętajmy o kurteczce, czapeczce i dobrych butach.
Oczywiście może się okazać, że dzień będzie słoneczny, ciepły, suchy i bezwietrzny. Ale za takie anomalia pogodowe organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.

Proszę o zgłaszanie chęci uczestnictwa na mój adres
sq5ef-poland@o2.pl Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania.
Mile widziane uwagi, propozycje, sugestie.
Proszę też o udostępnianie i rozpropagowanie tej wiadomości, żeby dotarła do jak największej liczby osób, które mogą być zainteresowane tym spotkaniem.

Zapraszam do licznego przybycia.
Vy 73 de Piotr SQ5EF